Úspěšný web. Tvorba www stránek - INTERSAT Studio

Při zpracování úspěšných webových stránek pro naše klienty řídíme se moderními trendy internetové psychologie. Grafické zpracování od INTERSAT vytváří v podvědomí pocit "něčeho navíc", který mnohdy rozhoduje o tom, zda klient zvolí Vás nebo Vaši konkurenci, která je pouze o jeden jediný odkaz dál.

Tvorba úspěšných www stránek - přístup

Tvorba úspěšných webových stránek se skládá z celé řady důležitých kroků a je při ní zapotřebí součinnosti několika profesí.

Než někomu svěříte výrobu Vaší webové prezentace, ověřte si kdo bude na výrobě Vašeho webu pracovat a jak bude při jeho tvorbě postupovat. Podívejte se na reference a vlastní webové stránky výrobce, ověřte si také správnost jeho stránek validátorem W3C, SEO skriptem, RWD skriptem

Systém webových stránek využívá celou řadu technologií, protokolů a standardů. Zeptejte se, jaké standardy webové technologie budou použity u Vašich stránek. Pokud jste se rozhodly jít do profesionální tvorby úspěšných webových stránek, neváhejte kontaktovat INTERSAT - profesionální webové studio.

Cena za tvorbu úspěšných www stránek - rušíme nesmyslné platby

V rámci unikátního programu "Profesionální web jen za platbu webhostingu", studio INTERSAT ruší nesmyslné platby za tvorbu úspěšných webových stránek - platíte pouze webhosting. Stránky si naplníte sami pomoci redakčního systému. Však, pokud budete chtít naplnit webové stránky u nás s ohledem na SEO optimalizace, cena by neměla přesáhnout 10000 kč (500 kč / hod.). Více si dozvíte na FABER VISUM web-shop. Úspěšný web si můžete rovnou objednat.

Tvorba úspěšných www stránek - Technologií a Reference

Studio INTERSAT nabízí webové stránky založené na HTML5 / CSS3 / RWD (Responsive technologie), tzn. na nejmodernějším webovém rozhraní. Grafický design pro Retina displeje (vektorová grafika). V praxi tedy využíváme technologie, o kterých většina ostatních výrobců zatím jenom mluví a zkoumá.

technologie web2.0

Tvorba úspěšných www stránek - KONTAKT

FABER VISUM qr-code +420 776-339-348
www.intersat.czwebdesign reference
webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference webdesign reference


Přihlásit se nebo Registrace

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?